Magazin
27 Şubat 2024 ( 3 izlenme )
Reklamlar

4,5 milyon TL'lik takılarıyla sahneye çıkan Petek Dinçöz, pavyon dansı yaptı

Müzik kariyerine hızlı bir giriş yapan Petek Dinçöz, son zamanlarda düzenlediği konserlerle adından sıkça söz ettiriyor. Kıbrıs'taki bir otelde sahneye çıkan ünlü şarkıcı, dikkat çekici bir görünümle performans sergiledi. Sahneye, 4,5 milyon TL değerindeki takıları ve Tolga Çam imzalı özel tasarım siyah elbisesiyle çıkan Dinçöz, izleyicileri büyüledi. Sahne performansıyla dikkat çeken şarkıcı, aynı zamanda Kanal D ekranlarında yayınlanan İnci Taneleri dizisindeki Dilber karakterinin pavyon dansını da sergilediği öğrenildi.

Petek Dinçöz, iş insanı Serkan Kodaloğlu ile evliliği sırasında sahne hayatına ara vermiş, daha sonra boşandıktan bir süre sonra Nida Büyükbayrakdar ile evlenmişti. Bu süreçte 8 yıllık bir aranın ardından sahnelere geri dönen Dinçöz, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Petek Dinçöz, 150 bin dolar değerindeki yani yaklaşık 4,5 milyon TL'lik takılarıyla ilgili "Bu kadar değerli mücevherlerle ilk defa sahnede yer alıyorum" ifadelerini kullandı. Dinçöz, sahnedeki muhteşem görünümüyle ve enerjisiyle hayranlarından tam not aldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alina Boz ve Umut Evirgen'in nikah davetiyesi ortaya çıktı Show TV'nin yeni dizisi Kara, final yapıyor Ece Uslu, Şahane Hayatım dizisinden ayrıldı, hayranları "Gitmesin" diye çağrı yaptı Manisa'da geleneksel çekirdeksiz sultani kuru üzüm alım töreni büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.