Anasayfa
20 Eylül 2020 ( 6078 izlenme )
Reklamlar

70 YAŞINDA DÖRDÜZ DOĞURDU

Annegret Raunigk, 2005 yılında Almanya'nın en ünlü annesi oldu. 55 Büyü kadın bir kız çocuk dünyaya geldi. Öğretmen olan Annegret yine bu sene emekliye ayrıldı. 5 farklı eşinden 13 çocuğu vardı. Kadın 65 yaşında tekrardan hamile olduğunu açıklayınca tekrardan gündeme geldi. Doktorlar çocuğu dünyaya getirmesinin aşırı riskli olduğunu söyledi. Doktorları şaşırtan 65 yaşında hamile kalması değil aslında ultrasonda gördükleriydi.


70 Yaşındaki Kadın Dördüz Doğurdu, Babasının Kim Olduğunu Öğrenince İğreneceksiniz. - Youtube

Emekli öğretmen Annegret Raunigk'in 17 çocuğu ve 7 torunu var. 12 yıl önce 55 çocuk dünyaya getirince gündeme gelmişti. Hamileliği Almanya basınında geniş yer bulmuştu. Annegret Raunigk eleştirilere aldırmadı ve test iyi baktığını söyledi. 2015 yılında, Annegret 65 açken tekrardan hamile olduğunu açıklayınca insanlar çok şaşırdı. Doktorlar, ultrasonda gördüklerine inanamadılar.

70 Yaşında Anne Oldu! Ultrasona Girince Doktorlar Gözlerine İnanamadı - YouTube

Annegret de dördüzleri olmasını beklemiyordu.Ukrayna'da tüp bebek tedavisine giren kadın bebeklerini Berlin'de doğurdu. Doktorlar doğumun beklediklerinin sorunsuz geçtiğini aktardı. Kadın hamileliğinin 26. haftasında sezaryen ile doğum yaptı. Üç oğlu ve bir kızı oldu. İşin en çok konuşulan kısmı bebeklerin babası. Çünkü yalnız olan yaşlı kadın 25 tane torunundan hamile kaldı. Bebekler dünyaya geldikten sonra birtakım sorunlar oluşsa da ikinci ayda taburcu edildiler. Bugün bebeklerin hepsi sağlıklı.

Anne taburcu edildikten sonra eve döndü. 10 Müthiş kızı Leila kardeşlerini görünce sevinçten havaya uçtu. Annegret'in şimdi 17 çocuğu var ve en yaşlısı 46 yaşında. Leila, Daily Mail'e “Erkek veya kız kardeşim olsun istiyordum” dedi. Bazıları bu yaşta anne olmanın sağlıklı olup olmadığını hala tartışıyor.

101 yaş doğum yaptı - Doğum Haberleri

Annegret, RTL'ye “Hakkımda atıp tutuyorlar. Galiba hayatlarında daha ilginç şeyler yok.Hiç umursamıyorum ”dedi. Annegret Raunigk'in ayrıca yedi torunu var. Hatta torunlarından çocuklarından daha yaşlı. Annegret şimdide kızı ve yeni doğan dört bebeğine bakıyor. Yaşına rağmen son derece enerjik. “Hiç endişelenmiyorum. Kendime iyi bakıyorum. Çocuk büyütmek konusunda yeterince tecrübem var ”dedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ! SURİYELİLERİN KILIÇ, PALA, BIÇAKLI KAVGASI KAMERADA ALLAHIN KUDRETİ KARŞISINDA İNSANOĞLUNUN ACİZLİĞİ EMİNE BULUT'UN HAYATINI KAYBETMESİNİN ARDINDAN O DİZİLERE BÜYÜK TEPKİ. Bu Yapılanı Kimse Unutmaz