All News
18 Ağustos 2019 ( 15570 izlenme )
Reklamlar

8 Yaşında ki Çocuğu, 61 Yaşında ki Kadınla Evlendirdiler. 8 Yaşındaki Damadın Anlattıkları Şok edici

53 YAŞ GENÇ DAMAT/ Güney Afrika’da 8 yaşındaki Sanele Masilela, 61 yaşındaki ve 5 çocuk annesi Helen Shabangu ile geçtiğimiz günlerde evlenmişti.


Küçük çocuk yaptığı açıklamada “Kendimi Helen’e uygun bir koca olarak hissediyorum. Evlendiğim gün harika bir gündü. Nasıl bir gün olacağını hayal etmiştim ve tam da istediğim gibi oldu. Heşey güzeldi. İnsanların şaşırmasına aldırmıyorum. hayat bu herkes özgür. Kendimi hazır hissetmeseydim evlenmezdim zaten.


Bundan sonra ki hayatımızın daha iyi ve güzel olacağına inanıyorum.


Arkadaşlarım evli olmamın çok eğlenceli olduğunu düşünüyor fakat ben kendimi bir koca gibi hissediyorum” dedi., Çift birlikte yaşamıyor fakat küçük çocuğun eşi Helen genellikle akşam yemeklerine eve çağrılıyor. Daha önceki evliliğinden 5 çocuğu olan Helen ise yapılan düğünü savunarak, “Ben yanlış yaptığımızı düşünmüyorum…”


“Bu bizim kültürümüzde olan bir şey. Atalarımız bizden bir şey istediğinde bunu yerine getirmeliyiz. Diğer insanların bunu anlayacağını zannetmiyorum” dedi.

Helen’in 65 yaşındaki gerçek eşi ise bu evliliğe karşı çıkmadığını ifade ederek, “Ben ve çocuklarım bundan mutluyuz” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Usta Oyuncumuzu Kaybettik.. Afganistan'a giden YouTuber Alper Rende, yaşadıklarını gizli kamerayla kayda aldı: Kendimi bu kadar çaresiz hissetmemiştim Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu öldüren Kadir Yasak'a müebbet Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Altın Hamlesi