Anasayfa
20 Eylül 2020 ( 2484 izlenme )
Reklamlar

Acun Ilıcalı Öğrenciler İçin Kolları Sıvadı! TV8’de Yayınlanacak

Acun Ilıcalı bilgisayarı olmayan öğrenciler için kolları sıvadı! 
TV 8’de pazar akşamı kampanya var Acun Ilıcalı, bilgisayarı olmadığı için eğitimden mahrum kalan çocuklar için harekete geçti. Pazar akşamı TV 8 ekranlarında canlı yayında yardım kampanyası düzenlenecek…
 TV 8’in patronu Acun Ilıcalı, uzaktan eğitim fırsatını bilgisayarları olmadığı için kullanamayan öğrenciler için harekete geçti. Ilıcalı, bilgisayarı olmayan çocuklara bilgisayar almak için pazar akşama TV 8’de kampanya başlatacağını duyurdu. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Dizüstü bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitimde büyük zorluk çeken kardeşlerimiz var. Bu durum hepimizi çok üzüyor” dedi ve ekledi: 
“Kardeşlerimizin eğitimden mahrum kalmamaları için Pazar akşamı TV8’de büyük bir kampanya düzenliyoruz. Hep beraber onları desteklemek için elimizden geleni yapalım.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KÜÇÜK ÇOCUK BABASINI YERDEN KALDIRIP NAMAZ KILDIRIYOR ONA.. BABA OĞUL TARTIŞMASI KORKUNÇ SONLA BİTTİ Kuluçkadaki eşine çiçek götüren romantik güvercin Deprem kahini İstanbul'u böyle uyardı! İstanbul ve Türkiye için korkutan kehanetler..