Anasayfa
16 Ocak 2021 ( 272 izlenme )
Reklamlar

AKIL ALMAZ SORU

Nihat Hoca İle Dalga Geçmek İçin Bu Akıl Almaz Soruyu Sordu Nihat hocayla alay etti Yıllardır bir gelenek haline gelen Atv’deki Nihat Hatipoğlu ile iftar ve sahur programlarında Hocaya akla hayale gelmeyen enteresan bazende saçma sorular soruluyor bazı din d’üşmanları ise İslama s’aldırmak için Nihat Hoca’yı kullanıyor sahur vakti bir kendini bilmez kadın Televizyon karşısına geçerek kendisini videoya çekti ve Nihat Hatipoğlu ile dalga geçmek için Hocaya kendi çapınca bir soru sordu.. 


Nihat hocayla alay etti - Güncel Blog

NİHAT HOCA İLE V’İDEO ÇEKEREK DALGA GEÇTİ ideo’da aklı sıra İslamda çok önemli bir yer tutan Oruç ibadeti ile d’alga geçen kadın Annem terzi ben oruçları öğlene kadar tutsam ama 60 gün tutsam daha sonra annem bu oruçları dikse olurmu diye dalga geçiyor 

Nihat Hatipoğlu'na Programlarında Sorulan 22 Enteresan Soru - onedio.com

bu kişiye cevabı Türk halkının vermesini istiyoruz İŞTE NİHAT HATİPOĞLUNA SORULAN DİĞER İLGİNÇ SORULARSorulan soruda Kayınvalide Damadın evinde hayatını kaybederse cenazenin Bacadan çıkartılması gerekiyor deniyor Doğru mu? bu soruya nihat Hatipoğlu tebessüm ederek hayır cevabını verdi.Dalga geçen kadının Yılmaz özdilin kitabına 2500 TL verdiği öğrenildi. Bir kitaba 2500 TL veren bir aydınlık..

Nihat Hocaya Akıl Almaz Soru - YemekEv.com


Nihat Hatipoğlu'na Sorulan Komik Sorular Çok Güldürecek!

Kadın izleyiciden Nihat Hatipoğlu'nu şaşırtan soru


Nihat Hatipoğlu'na Bugüne Kadar Sorulmuş En İlginç 30 Soru biacaip


nihat hatipoğlu na sorulan komik sorular - uludağ sözlük


Nihat Hatipoğlu'na Çok İlginç Soru - Haberler Yaşam

Nihat Hatipoğlu'na sorulan en ilginç sorular


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Harvard'lı Doçent İlk Soruda Elendi Kim Milyoner Olmak İster Senin Ailen Bütün Türkiye Hz Meryem Annemizin Kabri Telefonla Tuvalete Giriyorsanız Yandınız!