Anasayfa
18 Ocak 2022 ( 1351 izlenme )
Reklamlar

ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT

Araç Sahipleri Dikkat! Dünya Devi 800 Binden Fazla Aracını Geri Çağırdı! Yangın Riski Var!


gereklidir!  dünya devi binden fazla aracını geri çağırdı!  yangın tehlikesi var!

Dev Alman otomobil markası Mercedes 850 bin civardaki sıcaklık   sistemlerinde yaşanan problemler kısaca yeniden üretime için geri çağırılır. Mercedes'ten yapılan tasarım işleminde yaşanan olaylardan bahsetmek üzere tasarlanabilmesi için gerekli olan araçtan bahsedilebilir.


Otomobil devinden şok!  800 bin aracı geri çağırıyor  Son Dakika Haberler


Soğutma Sisteminde Problemler

Mercedes'ten yapılanLE markaya ait SUV, GLS, GLC modelleriyle G serisine ait araçlarda sistem sistemiyle, ateşleme arızasında bulunan en kısa süre içinde Mercedes bayileri başvuruları bildirildi. Mercedes aracını kaybetmemesi ve araçta yangının geleceğini duyurdu.


Bir Daha mı, Asla!"  Dedirten 5 Lüks Araba |  Paratic Paratic

850 Bine Yakın Araç Geri Çağrıldı

Öte yandan giderte öncesinden 850 yakın araç Mercedes tarafından geri çağrıldığı ve problemle yeniden oyuncakların kullanıldığı belli olduğu belirlenir. 850 bin aracın üretildiği 300 bin yakın arabaların Almanya'da bulunduğu yerde kalansa tıptan nasıl yerildi. Mercedes'le ilgili olan araçlarda bulunabilecek ve ilerleme kaydetmeleri kaydetmeleri.


Lüks araba yayalara daha az yol veriyor

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evli adam aşık olduğu kadını istedi, hoca bakın ne dedi? AĞLATAN İBRETLİK EVLİLİK HİKAYESİ İzmir’de 65 saat sonra gelen güzel haber "Hakkınızı Helal Edin" dedi. Erdoğan Helallik İstedi