Anasayfa
16 Kasım 2019 ( 3663 izlenme )
Reklamlar

BOĞAZ AĞRISI DİYE GİTTİ, DOKTOR KORKUNÇ GERÇEĞİ AÇIKLADI! AİLE ÇARESİZ MEĞER BAKIN SEBEBİ NEYMİŞ

27 yaşındaki kadın boğaz ağrısı ve öksürük şikayetiyle doktora gidince soğuk algınlığı teşhisi konuldu.
Gerçek, 6 ay sonra ortaya çıktı.Daily Mail’de yayınlanan habere göre Heather Longdon isimli kadın, boğaz ağrısı ve öksürük şikayetiyle doktora gidince doktoru soğuk algınlığı teşhisi koydu.

6 boyunca aynı semptomlar devam edince sonunda 3. derece larenks kanseri teşhisi konuldu.7 hafta tedavi gördükten sonra kanser temizlenmesine rağmen 4 ay sonra geri döndü. Gırtlağı alınan 27 yaşındaki kadının boğazı şiş kaldı ve belki de hiç konuşamayacak.
Doktorlar enfeksiyon yüzünden Heather’ın yatağa bağlı kaldığını söyledi. Yüzündeki şişliği indirmek için şahdamarına basınç uygulandı ancak damarları tekrar şişti.


Genç kadın sürekli enfeksiyon kaptığı için cerrahlar müdahale edemiyor.Heather hastanedeki yatağından email yoluyla hissettilerini anlattı:


“Teşhis konulduğunda tek düşündüğüm oğlumdu. Hastalığı kaldıramayacağımı düşündüm ancak bütün duygularımı bir kenara koyup oğlum için mücadele ettim.


Bana uygun bir gırtlak için dünyanın öbür ucuna gidebilirim. Konuşabilenlere çok küçük birşey gibi gelebilir ancak oğluma tekrar onu sevdiğimi söylebilirsem dünyalar benim olur.”


Ailesi Kaliforniya’da gırtlak naklini gerçekleştirebilecek bir doktor buldu.
Ancak bütün bu süreç çok pahalı olacağı için yardımları bekliyorlar.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mekke'de Korkutan Fırtına Hacılar Fırtınaya Kapıldı PEYGAMBERİMİZ HZ.MUHAMMED’İN (AS) EN ÇOK KORKTUĞU ŞEY Antalya'da bir Aileden 4 kişi Hayat Kurtaran İnsanlara Selam olsun..