Anasayfa
14 Ocak 2021 ( 45 izlenme )
Reklamlar

Bunu da Mı Görecektik?

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde ikamet eden Metehan Dağdelen, bir marketten aldığı maden suyu şişesinin içinde örümcek gördü.


Esenyurt'ta şok! Maden suyu şişesinden örümcek çıktı

Metehan Dağdelen, olaylarından akabinde Tüketici Mahkemesi'ne başvurdu. Davacı Metehan Dağdelen'in avukatı Burak Temizer tarafından Bakırköy Tüketici Mahkemesi'ne kanıt belirlenmesi için verilen dava dilekçesinde, Dağdelen'in 1 Kasım tarihinde adresine yakın bir zincir marketten altılı maden suyu aldığı yer aldı.

Maden Suyu Şişesinden Örümcek Çıktı - Haber365

KAPALI ŞİŞEDEN ÖRÜMCEK ÇIKTI Dağdelen'in daha kapağı açılmamış soda şişelerinden birinin dibinde örümcek gördüğü yazılan dilekçede, şişenin kapalı olup olmadığıyla ilgili firmanın tespit edilmesi talep edildi.

Esenyurt'ta şok! Maden suyu şişesinden örümcek çıktı

Hakim, dilekçeyle beraber kanıt olarak verilen maden suyunu gereken incelemeler yapılmak üzere bilirkişiye yollandı. RAPOR ÇIKTI Gıda Mühendisi bilirkişi aracılığıyla düzenlenen raporda, şişenin dibinde örümcek olduğu, sodanın bahsi geçen markaya ait olduğu, kapağında da hiçbir dezenformasyon olmadığı kaydedildi.Davacı Dağdelen'in avukatı Temizer, Bakırköy Tüketici Mahkemesi nezdinde kanıt belirlenmesi talebinde bulunduklarını ifade ederek, şu ifadelere yer verdi:

Maden Suyu Şişesinden Örümcek Çıktı - Haber365

"Gıda mühendisi bilirkişinin raporuyla da sodanın ağzının kapalı olduğu ve dışarıdan da kapak açılmaksızın sodaya bu tip bir örümceğin konulmasının mümkün olmadığı tespit edildi. Müvekkil ve ailesi bundan böyle tüm içeceklere ve hatta yiyeceklere şüpheyle yaklaşacak. Kendilerinde halihazırda özellikle içeceklere karşı obsesyon gelişmiş durumda. Delil tespitinin ardından aynı mahkemede davalı üretici firmaya karşı 50 bin TL'lik manevi tazminat davası açtık."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TORUNUMU SİZDE YIKASAM KIZAR MISINIZ'' DİYE SORDU. DEPREM ANINDA CANINI HİÇE SAYDI 1 MAAŞ İKRAMİYE ALDI.. Topal Eşek Hayır Belki Şerrin içinde Saklıdır