Anasayfa
14 Ocak 2021 ( 15 izlenme )
Reklamlar

Eşini Kaybeden Kadın Düğün Fotoğraflarına Baktığında Şok Edici Gerçeğin Farkına Vardı!

Eşini Kaybeden Kadın Düğün Fotoğraflarına Baktı! Şok Edici Gerçeğin Farkına Vardı! 


Eşini kaybeden kadın düğün fotoğrafına bakınca şoke eden gerçekle karşılaştı

Bir fotoğrafın binlerce kelimeyi ifade ettiği söylenir. Gerçekten de bazen bu doğrudur. Emma Cotillard, evlilik fotoğraflarına baktığında daha önce farkedemediği bir şeyi fark edecekti. 

Eşini Kaybeden Kadın Düğün Fotoğraflarına Baktığında Şok Edici Gerçeğin  Farkına Vardı

33 yaşındaki Emma, hayatının aşkı olan Justin Cotillard ile evlendiğinde güzel bir balayının hayalini kuruyordu. Ancak bilmediği şey ise balayının kabusa dönüşeceğiydi. Bir sabah Justin birden bağırmaya başladı ve Emma’nın odayı terketmesini söyledi. 7 aylık hamile olan Emma hormonların etkisiyle çok duygusaldı ve eşinin sürpriz davranışına sert tepki verdi. Her şey daha da kötüye gitti. 

Eşini kaybeden kadın düğün fotoğraflarına baktığında şok edici gerçeğin  farkına vardı - Medyafaresi.com Mobil


Emma, Daily Mail’e “Benim yedi aylık hamile olduğumu hatırlamadı. Beni yabancı sandı” dedi. 29 yaşındaki Justin’de oluşan belirtiler korkutucuydu. Çift balayını iptal edip İngiltere’deki evlerine geri döndü. Justin’de agresif seyirci beyin tümörü vardı ve doktorlar en fazla iki yılının olduğunu söylediler. 

Eşini Kaybeden Kadın Düğün Fotoğraflarına Baktığında Şok Edici Gerçeğin  Farkına Vardı

Aynı gün Emma, Mia isimli kızlarını dünyaya getirdi. Yine o gün Justin’in kanser tedavisine başlandı. Bebeğini o gün göremedi.  

Eşini Kaybeden Kadın Düğün Fotoğraflarına Baktığında Şok Edici Gerçeğin  Farkına Vardı! - ajansgunleri.com

Tedaviye rağmen Justin’in kanseri hızla yayıldı. Emma, “Eşimin iki haftalık ömrü kaldığını ve onu eve götürebileceğimi söylediler” dedi. Geçen sene mayıs ayında Justin vefat etti. Mia, babasız büyüyecekti. Her şey öyle hızla gelişmişti ki kimse beyin tümöründen şüphelenmemişti. Emma, “Düğün fotoğraflarına baktığımda suratının sağ kısmının daha çökük olduğunu farkettim” dedi. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HAZRETİ YUSUF ŞİİRİ BAĞIMLI GENÇ DEHŞETİ! ABLASINI KENDİ EVİNDE Fahri KKö Vekil İmam müezzin Kadroya Alınması Gerekir 25.07.2018 Korona değil güneş eve hapsetti... “Acım dinsin diye sürekli organlarım kesiliyor”