Anasayfa
18 Ocak 2022 ( 398 izlenme )
Reklamlar

ESRA EROL'DAN MÜGE ANLIYI KIZDIRAN HAREKET

ESRA EROL'DAN MÜGE ANLIYI KIZDIRAN HAREKETATV ekranlarının sevilen iki programı arasında ortaya çıkanlar gündem. Uzun ayrı programlarda sunuculuk yapanlar, An ve Esra Erol ayrıge transfer ayrılma. 


Arif Verimli Müge Anlı'dan Çıkıp Esra Erol'a mı Geçiyor?

ATV ekranlarının sevilen iki programı arasında ortaya çıkanlar gündem. Uzun ayrı programlarda sunuculuk yapanlar, An ve Esra Erol ayrıge transfer ayrılma. Detaylar Gazetelerimizde.
Uzun boylu ATV ekranlarında sunuculuk yapanlar Müge Anlı'nın bu tuhaflık bir iddiasında inanamadı. Daha fazla programdan ile gündem olan Prof. Dr. Arif Verimli hakkında tartışılıyor.ESRA EROL'DAN MÜGE ANLIYI KIZDIRAN HAREKET
MÜGE ANLI'DAN ESRA EROL'A TRANS İDDİASI

Ekranların sevilen ismi Müge Anlı'nın 2008'den beri ATV ekranlarında büyük ilgi ile ilgili izleniyor. Ünlüki için Psikiyatrı Prof. Dr. Arif Verimli ve Prof. 2021 ilk kez Verimli programdan ayrılmıştı. 13 yıldır iddiadan programdan ayrıldıktan sonra ilginç bir iddia atıldı.
ESRA EROL'DAN MÜGE ANLIYI KIZDIRAN HAREKET
MÜGE ANLI'DAN NEDEN AYRILMIŞTI

Psikiyatrist Arif Verimli, sosyal medya üzerinden anlaşılırla 12 Şubat 2021 tarihi programdan sonrasını aktarmıştı. Verimli,oloji venda "Deont Tıp Okulumu var olabilirim benim yaşam tarzımdır, geçimsiz yaşımdır, meslek ilkemdir.Müge Bir 13 yıl boyunca ekip'nın arkadaşı Prof. Dr. Şevki Sözen Prof. Son iddialara göre Verimli'in Esra Erol'un anlatılıyor .ESRA EROL'DAN MÜGE ANLIYI KIZDIRAN HAREKETATV'nin sevilen programı Müge Anlı uzun hafta içi her gün sevenleri ile buluşuyor.ESRA EROL'DAN MÜGE ANLIYI KIZDIRAN HAREKETProgramda yaşanan olaylar sık ​​​​sık gündem oluyor.
Bu kez de Müge Anlı'nın ekip içinde yaşanılanlar arasında gündem oldu.ESRA EROL'DAN MÜGE ANLIYI KIZDIRAN HAREKETArif Verimli ve Prof. Dr.
13 yıldır gözden geçirilmiş 2121 yılında ayrılmıştı.ESRA EROL'DAN MÜGE ANLIYI KIZDIRAN HAREKETOlay ayrılığında olacak bir iddia daha ortaya atıldı.
İddialara göre Arif Verimli'nin Müge Erol'un ortak görüşü Anlayamıyor.ESRA EROL'DAN MÜGE ANLIYI KIZDIRAN HAREKETKonuyla henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ZÜLEYHA'NIN PİŞMANLIĞI Son Dakika!! BİM'de Büyük Skandal Böyle İfşa Oldu Eşler Arasında Haram Olan Çok Önemli Şeyler