Anasayfa
09 Ocak 2021 ( 1338 izlenme )
Reklamlar

HASTANEDE YANGIN

Bu olayı  çok ailenin canını y-andı . Bizimde içimiz y-andı . Bebek Ha-stanesinde Ya-ngın Ç-ıktı

Be-bek Hastanesinde büyük ya-ngın çıktı. Olay yerine çok sa-yıda a–mbulans itifaiye ve p-olis ekibi sevkedildi.
O-lay yerinden gelen ilk bi-lgiler ise yü-reklere kor dü-şürdü. Çok sayıda bebeğin ya-narak ha-yatını kaybettiği açıklandı.


Görevdeki he-mşirenin hastanenin Yeni Doğan Bakım Ünitesi’nden du-man çıktığını gördükten sonra yetkililere haber verdiği belirtildi. O-lay yerine polis ve i-tfaiye ekibi sevk edildiği aktarıldı.Hindistan’ın Maharashtra eyaletinin Bhandara kentindeki bir has-tanede çıkan ya-ngın sonucu 10 bebek h-ayatını kaybetti.

Cerrah Pramod Khandate yaptığı açıklamada, “Hastane yetkilileri 7 bebeği k-urtardı, ancak 10’u h-ayatını kaybetti” bilgisini paylaştı.


‘YÜREK BURKAN BİR -RAJEDİ’

Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, üzüntüsünü dile getirerek yaşanan olayı “yrek burkan bir t-ajedi” şeklinde nitelendirdi. Hindistan İçişleri Bakanı Amit Shah ise “telafi edilemez kayıp” nedeniyle “kelimelerin ö-esinde a-cı” hissettiğini belirtti. Yangının çıkış nedeni henüz bilinmezken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NE OLUYOR BÖYLE... Öğretmene nasıl bir azap çekdirdiyse artık.. Öğrencisinin karnesine öyle bir not yazdı ki... Gören kahkaha attı. Kimsesizler yurdunda hastalığı nedeniyle son günlerini yaşadığına inanılan bebeğin, evlat edinildikten sonra yaşadığı değişim hem duygulandırdı hem şaşırttı. Korona Virüsü için Aşı'yı buldu. Bakın kim bulmuş