Anasayfa
12 Ağustos 2020 ( 8276 izlenme )
Reklamlar

İşte Ünlülerin Gerçek Dinleri

Türk Ünlülerin Dini İnançları Kimsenin İnancı Bizi İlgilendirmez Ama…
 Gerçek Dinlerini Duyanlar Şaşırıyor

 Ünlü oyuncu ateist olduğunu açıkladı! 
İlyas Salman İçkili araç kullanırken yakalanmasından sonra bir galaya gittiğinde bir arkadaşının içmişsin demesi üzerine: “Evet içtim. Arkadaş ‘niye içiyorsun’ dedi. Dedim ben 60-70 yıllığına dünyadayım. Boş bir beyinle 62 bin yıl yaşayacağıma dünyayı tanıya tanıya, değiştire dönüştüre yaşamak için bana bir yıl yeter. Ben ateistin tekiyim. Kendi yaratığım şeye tapacak kadar aptal değilim.”dedi.

 Bunun yanı sıra bir çok yerde kendi ağzı ile inanmadığını dile getirmiş hatta hakaret ettiği de olmuştur. 
Levent Üzümcü Evrimi destekleyen bir videoa oynadı ve evrime inandığını açıkladı. Ve inancı olan insanların tümününün cahil olduğunu söyledi…
 Emin Gürsoy Evrimi destekleyen bir videoda oynadı ve evrime inandığını açıkladı. Ve inancı olan insanların tümününün cahil olduğunu söyledi. 
Pelin Batu: “Ateistim ama, çoğu insandan dindarım” 
Erkan Can Evrimi destekleyen bir videoa oynadı ve evrime inandığını açıkladı. Ve inancı olan insanların tümününün cahil olduğunu söyledi. 
Aziz Nesin (Yazar, Şair) “Ben Müslümanlara hoşgörüyle bakıyorum. Yalnız Müslümanlara değil Hristiyanlara da, bütün dinlere hoşgörü ile bakıyorum. İsterse puta tapsın ona da, isterse doğaya tapsın ona da hoşgörüyle bakıyorum ve bakılmasını istiyorum.” 
Celal Şengör (Jeoloji profesörü) “Ben bir ateistim. Tüm dinlerin insanlığa büyük zararlar verdikleri kanaatindeyim.” (Ahmet Hakan’a yazdığı mektup) 
Candan Erçetin Sebetayisttir.
 Gülben Ergen Kendisi İbrani kökenlidir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vaka görülmeyen ilçeye ziyarete gitti, 980 nüfuslu mahalle karantinaya alındı Sahip olduklarınızın kıymetini bilin İhtiyar Değirmenci Bıçağı Gördü Kesileceğini Anladı Anne Diye Bağırdı Şok