Anasayfa
09 Ocak 2021 ( 1134 izlenme )
Reklamlar

KIYAMET ALAMETLERİ BU NASIL BİR ADAM

Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde evli olan öz kızı H. A.’ya (20) ci-nsel s-aldırıda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan E.K. (64) hakkında 22 yıla kadar hapis ce-zası i-stemiyle iddianame hazırlandı. Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edilen iddianamede, yapılan DNA testiyle E.K.’nin, H.A.’nın 2 yaşındaki ç-ocuğunun babası o-lduğunun te-spit edildiği bildirildi.

Ö-Z KIZININ ÇO-CUĞUNUN BABASI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Karpuzlu’nun kırsal Tekeler Mahallesi’nde çiftçilik ve besicilik yaparak geçimini sağlayan E.K.’nin, 5 çocuğundan biri olan Ö.K. (17), geçen 3 Ağustos akşamı inekleri sağacağını söyleyerek, evlerine 20 metre mesafedeki ahıra gitti. Bir daha geri dönmedi. Ja-ndarmaya kayıp başvurusunda bulunan baba, sosyal medya hesabından g-özyaşları içinde yardım çağırısında bulundu.


KIZININ ŞO-K İFADESİ TUTUKLATTI

Ö.K., 64 gün sonra Tekeler Mahallesi’ne 3 kilometre mesafedeki başka bir mahallede kaldığı evde jandarma tarafından bulundu. Ö.K., ifadesinde, evli olan ablası H.A.’ya öz babası E.K.’nin ci-nsel s-aldırda bulunduğunu,kendisine de s-aldırabileceğini düşündüğü için evden ka-çtığını söyledi. J-andarma, b-abayı gözaltına aldı. İfadesine başvurulan H.A., öz babasının kendisine ci-nsel s-aldırıda bu-lunduğunu do-ğruladı. E.K. tu-tuklanırken, Ö.K. devlet ko-rumasına alındı.

22 YIL HA-PSİ İSTENDİ

Tu-tuklu E.K. hakkında hazırlanan iddianame Aydın 1. Ağır Ce-za Mahkemesi’nce kabul edildi.


İddianamede E.K.’nin öz kızına 2017 yılının ağustos ayında “Sen bunu kimseye söylemeyeceksin, bunlar aramızda kalacak” diyerek, uyku i-lacı verdiği ve t-ehdit ile c-insel s-aldırıda bulunduğu anlatıldı. 6 ay sonra H.A.’nın h-amile olduğunun ortaya çıktığı, karnı şişen genç kadının olayı çevredekilerden saklamaya çalıştığı, doğum yaptıktan sonra da ci-nsel sa-ldırıya uğradığı anlatıldı. H.A.’nın 2 yaşındaki çocuğuna yapılan D-NA te-stinde babanın E.K. olduğunun belirlendiği ifade edilen iddianamede E.K.’nin ‘nitelikli c-insel sa-ldırı’ suçundan 22 yıla kadar ha-pis -c-ezasına ç-ar-ptırılması istendi.

İğrenç haber! Öz kızının çocuğunun babası olduğu DNA testiyle doğrulandı |  Ender Haber

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çocuğundan Tuhaf Bir Koku Geliyordu ZİNA EDEN SAHABE OYUN OYNAYALIM DERKEN ADAM YERDE SÜRÜNÜYOR. ŞAKA BİRAZ ABARTMIŞLAR GALİBA ANNE 26 KIZI İSE 25 YAŞINDA