Anasayfa
10 Nisan 2024 ( 10 izlenme )
Reklamlar

Kızılcık Şerbeti ekibi Cannes'da! Feyza Civelek'in kombini alay konusu oldu

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Sibel Taşçıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizi, her bölümüyle büyük ilgi görerek dünya çapında başarı elde etmeye devam ediyor. Bu başarıyı taçlandırmak adına dizinin oyuncuları, Cannes Film Festivali'ne katıldı. Ancak, Feyza Civelek'in Cannes'da tercih ettiği kombin eleştirilerin hedefi oldu.

Melis Civelek'in kızı olan ve dizide Nilay karakterini canlandıran Feyza Civelek, Cannes'da pembe pul işlemeli mini bir elbise ve babet tercih etti. Sosyal medya hesabından yaptığı peş peşe paylaşımlarla dikkat çeken Civelek'in kombini, takipçileri tarafından hiç beğenilmedi.

Daha önce dizideki rolüyle ilgili açıklamalarda bulunan Feyza Civelek, Nilay karakterinin tesettürden çıkacağını söylemişti. Bu açıklama da dikkat çekmiş ve tartışmalara yol açmıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BEBEK YÜZÜ OLMADAN DÜNYAYA GELDİ, DOĞUM UZMANI DOKTOR AÇIĞA ALINDI. Palu ailesi davasında karar verildi. İşte Detayları.. SINIRIMIZA UÇAKLA İÇİ DOLU ÇANTALARI ATTILAR, İÇİNDEN ÇIKANLAR JANDARMA VE POLİSİ Ş0KE ETTİ PEYGAMBERLİK CÜBBESİNİ HAZRETİ YAKUB GİYİYOR