Anasayfa
19 Ocak 2021 ( 115 izlenme )
Reklamlar

KUŞ VE NAMAZ

NAMAZ KILMANIN BU KADAR GÜZEL OLDUĞUNU BİLİYORMUYDUNUZالله أكبر ♥ on Twitter: "Kuş Secde Ediyor.... SubhanALLAH....  http://t.co/j9bj3aRN"


İsa aleyhisselam bir gün deniz kenarından geçerken nurdan yaratılmış bir kuş gördü. İnsan ona baktığı zaman nurunun aydınlığından gözünü açamazdı. Kuş gidip kendini çamura batırdı ve gidip denize girdi ve yine tertemiz olup parladı. Denizden çıkıp yine çamura battı ve gelip denize girip temizlendi. Bu hal tam beş sefer tekrar etti.


Gökyüzünde güvercin – Noa Gergi Tavan izmir Germe Tavan ve Dekorasyon  Hizmetleri


İsa aleyhisselam: "Bu kuş neden kendini çamura batırıyor, sonra çıkıp denize giriyor ve temizleniyor?" diye kuşun haline şaşırdı.
Allahü Zülcelal, İsa aleyhisselam'a şöyle vahyetti:
"Ya İsa! O, namazın temsilidir. Ahir zaman peygamberi Muhammed aleyhisselamın ümmeti namaz kıldığı zaman, aynı o kuşun denizde temizlenip nurlandığı gibi, hatalarından temizlenip nurlanacak. Yine hata yaparsa aynı kuşun çamura girmesi gibi zulmetle kaplanacak ve namaz kıldığı zaman tertemiz olacak. İşte namaz, insan için böyle kıymetlidir." Rabbim hakkıyla kılanlardan eylesin.


10 adet, yapay köpük tüy beyaz kuşlar ile mıknatıs, dekoratif sahte  güvercinler düğün parti için ev bahçe dekorasyonu, hediye favor|birds birds| bird whitebirds white doves - AliExpress

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

3 Aylık Bebek Konuştu ARILARIN VESİLE OLDUĞU BEYAZ RENKLİ BAL. SÜBHANALLAH...... ANA OKULU ÖĞRETMENİ 10 YAŞINDAKİ OĞLUNUN CANINA K-IYDI Ettehiyyatü Duası'nın Muhteşem-Sırrı