Anasayfa
18 Ocak 2022 ( 625 izlenme )
Reklamlar

Müge Anlı, İzmir’e Gönderdi

Yıllardır ATV ekranlarında yayın yapan Müge Anlı, dün İzmir’de meydana gelen 6,6’lık deprem sonrası harekete geçti. Depremzedelerin yaralarını sarmak için Müge Anlı ve Dostları Aşevi İzmir’e ulaştı. Merkez üssü Ege Denizi’nin İzmir Seferihisar açıkları olan 6,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 15 saniye süren depremde şu ana kadar 20’den fazla kişi hayatını kaybetti, 830’dan fazla kişi de yaralandı. 9 binanın enkazında aramakurtarma çalışmaları sürüyor.
DEPREMZEDELERE 3 ÖĞÜN YEMEK VERİLECEK
AraştırmacıGazeteci Müge Anlı, Kızılay ile el ele vererek aşevi kampanyası başlatmıştı. Bu kampanya kapsamında hayırsever Müge Anlı izleyicisi yurdun dört bir yanında hizmet vermesi amacıyla ikisi yerleşik olmak üzere 12 aşevi bağışlamıştı. Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi, 6,6 şiddetindeki sarsıntı ile yara alan İzmir’deki depremzedelere hizmet için deprem bölgesine gitti. 3 öğün yemek ikramı ile depremzedelerin hizmetinde olacak.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NAMAZ KILARKEN KALP KRİZİ GEÇİRDİ KİMSE YARDIM ETMEDİ. HAYATINI KAYBETTİ! Ya Allah! Ya Nevfel! BİR YAŞINDAKİ KIZINI BU EVE TERK EDEREK GİTTİ Hamas'ın İsrail'e saldırısının arkasında İran mı var?