Anasayfa
09 Ocak 2021 ( 1529 izlenme )
Reklamlar

NELER OLUYOR BÖYLE

Daha 14 yaşında! Karnındaki bebekten kurtulmak isterken hastanelik olan kız çocuğu doğum yaptı

Aydın’da rahatsızlanınca annesi tarafından hastaneye gö-türülen 14 yaşındaki kız ç-ocuğunun h-amile olduğu fark edildi. Düş-ük yapmak için i-laç içtiği öğrenilen k-ız çocuğu, do-ğum yaparak bir kız bebek d-ünyaya getirdi. Annenin kı-zının ha-mile olduğunu bildiği ortaya çıkarken, kız çocuğunun sevgilisi bebeğin babasının kendisi olduğunu söyledi.Nazilli’de yaşayan L.Ş., 6 Ocak’ta evlerinde r-ahatsızlanınca, annesi S.D.A. tarafından ilçedeki bir -ö-zel ha-staneye gö-türüldü. Burada L.Ş.’nin 32 haftalık ha-m-ile o-lduğu ve be-beği düşürmek için i-laç içtiği belirlendi. Bunun üzerine hastane y-etkilileri, durumu p-olise bi-ldirdi.

DO-ĞUM S-ANCILARI BAŞLADI

P-olis, t-edavisinin ardından L.Ş.’yi ifadesine başvurmak üzere Hürriyet Polis Merkezi’ne götürdü. L.Ş.’nin ifade sırasında d-oğum sa-ncıları başladı. Bunun üzerine durum 112 Acil Servis ekiplerine bildirildi. L.Ş., a-mbulansla N-azilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.KIZ BEBEK DÜNYAYA GETİRDİ

L.Ş., burada se-zaryenle 3 kilo 270 -ram ağırlığında kız bebek dünyaya getirdi. -Prematüre olarak dünyaya gelen be-bek k-uvöze alındı. Anne L.Ş .’nin yo-ğun bakım ünitesinde tedavisi sürüyor.

KİMDEN HA-MİLE KA-LDIĞINI SÖYLEMEDİ

Bodrum’da tekne motoru tamir ustası olan babası ile güzellik uzmanı olan annesinin 4 yıl önce boşanmalarının ardından annesiyle yaşadığı öğrenilen L.Ş.’nin po-listeki ilk ifadesinde kimden ha-mile kaldığını söylemediği öğrenildi. S.D.A.’nın ise kızının ha-mile olduğundan haberi olduğu ortaya çıktı.Çocuk yaşta do-ğum ya-pan L.Ş.’nin sağlığına kavuşmasının ardından Aydın Emniyet Müdürlüğü Çocuk İzleme Merkezi’nde ifadesinin alınacağı öğrenildi.

ERKEK ARKADAŞI B-EBEĞİN K-ENDİSİNDEN OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Öte yandan, L.Ş.’nin, po-lisin şi-fahi olarak ifadesine başvurduğu erkek arkadaşı 17 yaşındaki H.B.’nin ise be-beğin ke-ndisinden olduğunu kabul ettiği öğrenildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Apple'ı dize getiren Türk! Kelimei Tevhid La ilahe illallah'ın Şartlarını biliyor musunuz? Mümin olabilmenin şartları Rahmet Meleklerinin Girmediği 23 Ev.. Yine kadın cinayeti!