Anasayfa
18 Ocak 2022 ( 5154 izlenme )
Reklamlar

Sosyal medyaya damga vuran yarışmacı
Kim Milyoner Olmak İster'de şaşkına çeviren! Yarışmacı çıkarma işleminde elendi 'Kim Milyoner İster' yarışmana katılımcı Elif Karagöz, “soruda basit bir matematik sorusu ile karşılaştı. Yanıttan emin olamayıp telefonla joker kullanan 26 yarışmacı, verilen yanıtın mesajı elendi…….


ATV ekranlarında yayınlanan, sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun yaptığı 'Kim Milyoner İster' yarışmasına oyuncu Elif Karagöz katıldı. İlk kullanıcı basitçe bilen 26 kişi Karagöz, soruda basit bir soruyla yarışmaya veda….
ÜÇÜNC GELÜYA KADAR iki bin TL'lik baraj sorunu atlattıktan sonra Elif Karagöz'e 3 bin TL değerindeki “Üçün üç katlı ikinin katı çıkartılırsa sonuçta kaç olur?” sorusu geldi…
Şıklar şu şekildedir: A: 1 B: 2 C: 5 D: 23

TELEFON JOKER HAKKINI KULLANDI Vereceği yanıttan emin olamayan Karagöz, telefon joker kullanmak istedi. İnşaat mühendisi arkadaşını arayan Karagöz, geri dönen sigortayı düşünmekte….


Daha sonra arkadaşlarınızı dinleyerek “23” yanıtını veren yarışmacı, doğru yanıtın “5” çıkmasıyla elendi. Genç oyuncu, sosyal gündem oldu…..
Sosyal gelen yorumlardan üç kişi şöyle: “Üçün bilemeyip joker kullanan yarışmacıya karşı bakış açım….
“Yarışmacının yanıt vermesine ve olmamasına rağmen İTÜ İnşaat'tan geri dönüşünden geri dönüşüne yandım..”….
“9'dan 4'ü çıkaramayıp jokere sormaktadır ve onun da çıkaramaması…”


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SGK Açıkladı.Mesleğiniz bu 45 Mesleğin İçinde ise Erken Emekli olabilirsiniz. Gencin Hikayesi Öksürük, Bronşit, Nefes Darlığı ve Astım İçin Doğal Çare MAHKEMEDEKİ İFADELERİ ORTAYA ÇIKTI