Anasayfa
18 Ocak 2022 ( 2372 izlenme )
Reklamlar

Türkiye'de gündem oldu

Müge Anlı ve ekibi canlı yayında korkunç cinayeti aydınlatmak için yoğun çaba harcarken, Dr. Osman Büyükşen'in sinir krizi geçirdiği ve Müge Anlı'nın gözyaşlarını tutamadığı anlar, yürek burkmuştu.Cinayetin üzerinden yaklaşık 3 yıl geçmesine rağmen katilin bulunmaması çocukları gözyaşlarına boğarken Müge Anlı ise programda mehir cinayeti olarak geçen konunun aydınlatılmasını sağlıyor.Çifte cinayetle ilgili son dakika gelişme yaşandı.Evlerinde hunharca öldürülen Büyükşen çiftinin katilleri henüz bulunamadı. Olaya ilgili 'özel ekip' kuruldu. Konu araştırılıyor.ADETA YALVARDI! İddialar hem Büşra Büyükşen'i hem de Uğur Büyükşen'i kızdırdıUğur Büyükşen anne babasının ölümünün ardından eve yürüyerek geldiği söylenince çileden çıktı. Stüdyoda bağırıp ağlayan Uğur Büyükşen isyan etti ve kardeşi Büşra Büyükşen'e adeta yalvardı. 


Müge Anlı'da esrarengiz telefon görüşmesi detayı! Herkes şaşkına döndü   Alanya Gündem


İddiaların ardından sinirlenerek ağlayan Büşra ve Uğur Büyükşen adeta isyan etti.UĞUR BÜYÜKŞEN İSYAN ETTİ Uğur Büyükşen kardeşi Büşra'ya "Şu aklını başına al beni de sürüklüyorsun, kendine gel. İtiraf edeceksen et artık sinir hastası oldum. Ben de zan altındayım yeter artık" diyerek isyan etti.Ve ekledi "Senin yüzünden rütbeli komutanla bile kavga ediyorum."


Müge Anlı ile Tatlı Sert NeclaMetin Büyükşen cinayetinde şoke eden ifade! Osman  Büyükşen sinir krizi


KENDİNE GEL Uğur, "Senin yüzünden herkesle kavga ettim. Osman abimle bile. Onların da anası babası" diye konuştu.Teyzesini kastederek Uğur, "Onların da kardeşi" dedi. Uğur, daha fazla dayamadı ve "Kendine gel ya" diyerek kendine hakim olamadı."Yeter ya yeter" diyerek, "Ben kendimi aklamaya çalışıyorum ifade edemiyorum" dedi. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HZ RABİA VE EVİNE GİREN HIRSIZ ZÜLEYHA'NIN PİŞMANLIĞI 100 kilometrelik maliyeti 8,25 lira Kanser'in Vücudunuza Yayıldığının Belirtileri.