Anasayfa
07 Şubat 2024 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Aslıhan Kapanşahin, Kirli Sepeti dizisinin kadrosuna dahil oldu

Genç oyuncu Aslıhan Kapanşahin, FOX TV'de yayınlanan Kirli Sepeti dizisine katıldı. Kapanşahin, dizide Cansu Tosun'un canlandırdığı Medine'nin kardeşi Esma karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

Başarılı performansıyla tanınan 23 yaşındaki Aslıhan Kapanşahin, daha önce Farklı Boyut, Paramparça, Not Defteri, Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve Hayatımın Şansı gibi dizilerde de dikkat çekmişti.

Geçen hafta doktor Levent rolüyle Furkan Palalı, Levent'in sağ kolu İsmail rolüyle Erkan Sever ve Levent'in eski sevgilisi Ece rolüyle de Sevcan Yaşar'ın diziye katıldığı belirtiliyor. Bu isimlere ek olarak, Aslıhan Kapanşahin'in de Kirli Sepeti dizisine dahil olduğu aktarılıyor. Kapanşahin, Cansu Tosun'un canlandırdığı Medine'nin kardeşi Esma karakterini hayata geçirecek.

Dizinin kadrosunda şu an Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Gözde Seda Altuner, Bestemsu Özdemir, Aleyna Özgeçen, Serhat Kılıç ve Devrim Yakut gibi isimler bulunuyor. Ancak, başrol oyuncularından Serkay Tütüncü, Aleyna Özgeçen ve Devrim Yakut'un kadrodan ayrılacağı belirtiliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

EN AZINDAN OCAĞIM KAPANMADI 80’LİK NİNE AŞKI İÇİN EVDEN KAÇTI, İNANILMAZ AŞK HİKAYESİ BAKIN İLK NASIL BAŞLAMIŞ İbn-i Sina’nın Mucizevi Reçetesi Interpol'ün kırmızı bültenle aradığı suç örgütü lideri Shaun Monaghan, İstanbul'da yakalandı