Siyaset
04 Eylül 2023 ( 4 izlenme )
Reklamlar

Bilal Erdoğan, Turhan Çömez'in elini havada bıraktı! Sonrasında yaşananlar ise herkesi şaşırttı

İYİ Partili Turhan Çömez ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ile birlikte bulunduğu bir güreş etkinliği sırasında yaşanan olay, dikkat çekti. 

İYİ Parti Milletvekili Turhan Çömez ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, bir güreş etkinliğinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ile aynı protokol tribününde bulundular.

Turhan Çömez, daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski doktoru olarak tanınırken, etkinlik sırasında Bilal Erdoğan'a selam vermek için elini uzattı. Ancak Bilal Erdoğan, elini uzatmayarak bu selamı kabul etmedi.

Bu beklenmeyen durum karşısında Turhan Çömez, kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı ve ardından ilginç bir şekilde Bilal Erdoğan'a göz muayenesi yapar gibi bir jest yaptı. İkinci jest, kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi ve etkinliğin dikkat çeken anlarından biri haline geldi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP Genel Başkanı Özgür Özel: 2019 başarısını bize getiren seçmen, Saray ve Bahçeli'yi reddetmeye devam ediyor. İYİ Parti'den Halil Konakçı açıklaması: Soruşturmada sona gelindi, disiplin cezasının yanı sıra yer değiştirme kararı da söz konusu CHP'nin yeni parti meclis toplantısı nasıl şekillendi? TBMM Başkanvekili Sırrı Süreyya Önder, Genel Kurul sırasında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.