Anasayfa
07 Şubat 2024 ( 3 izlenme )
Reklamlar

Burak Özçivit, Fahriye Evcen'in sette karavan krizi çıkardığı söylentisini yalanladı: Bıktık, usandık

Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen'in reklam setinde özel karavanı olmadığı gerekçesiyle kriz çıkardığı söylentilerini yalanladı. Söylentilere tepki gösteren Özçivit, "Çok sıkıldık, bıktık, usandık" dedi.

Eşi Burak Özçivit ile birlikte bir reklam markasıyla 80 milyon TL karşılığında 2 yıllık anlaşma imzalayan Fahriye Evcen'in özel kulisin yanı sıra karavan istediği için kriz çıkardığı iddia edilmişti. Ancak Burak Özçivit, bu iddiaların gerçek olmadığını belirterek sitem etti.

"Saçma sapan haberlerden bıktık" diyerek Instagram hesabından tepki gösteren Burak Özçivit, "Eşimle birlikte güzel bir reklam çektik, 3 gün boyunca güldük, eğlendik. Çocuklarımız bile yanımızdaydı, biz de bütün ekibimizle bu mutluluğu, güzelliği konuşup yaşarken... İddia adı altında bizimle alakası olmayan karavan üzerinden çıkan saçma sapan haberlerden gerçekten çok sıkıldık, bıktık, usandık. Lütfen, lütfen bizim üzerimizden konuları çarpıtıp iddia diyerek haber üretmeyi bırakın" şeklinde konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dilan Polat, vergi kaçırdıklarını iddia eden gazeteciye küfür ve hakaretler savurdu Zincir marketler KDV indirimini böyle duyurdu! İKİNCİ DOZ KARARI Sıfır araçta rüzgar tersine döndü! Stokları eritmek isteyen firmalar yüzde 25'e varan indirimlere gitti