Anasayfa
08 Şubat 2024 ( 2 izlenme )
Reklamlar

İkizi Sema Aydemir'in Survivor'a geleceğini öğrenen Seda Ocak dakikalarca dil döktü: Aynı takımda olalım

Survivor All Star'da sağlık sorunları nedeniyle veda eden Turabi Çamkıran ve Nihat Altınkaya'nın ardından, eski yarışmacılardan Sema Aydemir, Hilmicem, ve Avatar Atakan yarışmaya katılmaya hazırlanıyor. Mavi takımın yarışmacılarından Seda Ocak, ikizi Sema'nın geleceğini öğrenince duygusal bir istekte bulundu.

Uzun süredir sağlık mücadelesi veren ve tedavi sürecini tamamlayarak Survivor All Star'a katılan Turabi Çamkıran ve Nihat Altınkaya'nın ayrılışıyla birlikte Acun Ilıcalı, konseyde konuşarak Sema Aydemir, Hilmicem, ve Avatar Atakan'ın katılacağını duyurdu. Bu haber üzerine Mavi takım yarışmacılarından Seda Ocak, ikiziyle aynı takımda olmayı diledi.

Seda, duygusal bir şekilde, "Çok mutlu oldum ama ne diyeceğimi bilemiyorum. Bir kez olsun aynı takımda olalım. Acun abi zaten düşman kardeş gibi görülüyoruz. Bir kezcik aynı takımda olalım, oylama yok zaten. Lütfen, lütfen... Gerçekten annem babam çok üzülüyorlar. Ne yendiğime sevinebiliyorlar, ne de onun yendiğine sevinebiliyorlar. Hepimiz aç, hepimiz sefalet içinde, hepimiz üzgünüz. Gerçekten hasta olmuşlar. Oylamada yok, lütfen" şeklinde ifadeler kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bilim adamları Kanser'e 1 saniye'de çözüm bulacaklar. Sübhanallah.. Milyonlarca güzel övgüler sana dır Rabbimiz.. Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer savunmasını türküyle yaptı Fırıncı Hikmet