Anasayfa
08 Şubat 2024 ( 4 izlenme )
Reklamlar

Kavgalarıyla Acun Ilıcalı'yı çileden çıkartan Nagihan ve Nefise'nin cezaları belli oldu

Survivor All Star'ın son konseyinde yaşanan kavgadan dolayı Acun Ilıcalı'nın öfkesi tavan yapmıştı. Nagihan ve Nefise'nin davranışlarından dolayı verilecek cezalar merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı, konseyde yapılan konuşmaların ardından Nagihan ve Nefise'ye cezalarını açıkladı.

Konseyde Yunus Emre ile yaşadığı tartışmanın ardından Aleyna Kalaycıoğlu'na temas ederek ittiği görülen Nagihan ve Nefise'nin kavgayı daha da büyüttüğü belirtilmişti. Bu olayın ardından Acun Ilıcalı, sandalyeyi fırlatarak öfkesini göstermişti.

Acun Ilıcalı, Nagihan Karadere'ye 2 seçenek sunarak, "Hareketlerinin hepsi kural dışı. Ya Aleyna, yarışmacılar ve tüm ekipten özür dile ya da Survivor kariyerine veda et" dedi. Nagihan, gözyaşları içinde herkesten özür dileyerek yaşananlardan dolayı pişmanlık duyduğunu ifade etti.

Acun Ilıcalı, bu tarz olayların bir daha yaşanmaması için yarışmacıları uyarmış ve Nefise'ye 2 ödül oyunundan men, Nagihan'a ise 5 ödülden men cezası verdiğini açıkladı. Bu cezaların ardından yarışmacılar arasında gerginliklerin ve rekabetin daha da artması bekleniyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hz. Musa ile Doğan Kuşu Hikayesi Kızlarının yüzüne mobilya düşmüştü! Berkay'ın eşi duruşmada öfke kustu Hz. Ali Bir Hristiyana Misafir Oldu Bunu öğrendiğim iyi