Magazin
25 Şubat 2024 ( 4 izlenme )
Reklamlar

Kemal Doğulu'dan kardeşi Kadir Doğulu'yu kızdıracak çıkış: Aramızda sadece kan bağı var

Nişantaşı'ndaki bir mekanda sahneye çıkan Kemal Doğulu, basın mensuplarıyla bir araya gelerek kardeşi Kadir Doğulu hakkında konuştu. Aralarında uzun süredir bir küslük olduğunu belirten Kemal Doğulu, "Kardeşimle aramızda sadece kan bağı var. Mecburen kayıtlara göre kardeş oluyorsunuz" dedi.

Stilist, kuaför ve şarkıcı Kemal Doğulu, geçtiğimiz gece Nişantaşı'ndaki bir mekanda sahne aldı. Basın mensuplarıyla sohbet ederken kardeşi Kadir Doğulu hakkındaki sorulara cevap veren Kemal Doğulu, aralarındaki küslüğü açıkladı ve sadece kan bağı olduğunu ifade etti.

Yeni sahne projesiyle ilgili konuşan Kemal Doğulu, performanslarının keyifli olduğunu belirtirken, kardeşiyle arasındaki ilişkiye de değindi. Kendisinin sadece kan bağıyla kardeş olduğunu söyleyen Kemal Doğulu, sebepleri olduğunu ancak bunun herkes tarafından bilinmesinin gerekmediğini dile getirdi. Ayrıca, insanların arkadaşlarını seçip kardeş yapabileceğini belirtti ve kan bağı olan herkesi sevmek zorunda olmadığını vurguladı.

Kadir Doğulu'nun geçmiş yıllarda eşi Neslihan Atagül'ü aldattığı iddialarına da cevap veren Kemal Doğulu, bu iddiaların doğru olmadığını savundu. Kardeşini tanıdığını ve hiçbir zaman yanındaki hanımefendiyi aldatmayacağına inandığını söyledi. Kemal Doğulu, kardeşinin bu tür iddialara karşı savunulması gerektiğini belirtti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, camide vaaz vermeye başladı Oyuncu Filiz Taçbaş, CHP'den İzmir Foça Belediye Başkanlığına aday adayı oldu Tarkan, Cumhuriyet'in 100. yılı için marş besteledi! Leyla Tanlar, sevgilisi Burak Dakak'ın 'Silsene' uyarısıyla ilgili bikinili paylaşımını kaldırdı.