Magazin
16 Şubat 2024 ( 5 izlenme )
Reklamlar

RTÜK'ten Aşk Adası yarışmasına inceleme

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Saba Tümer'in sunumuyla Türkiye'ye uyarlanan ve İngiltere'de büyük reyting alan Aşk Adası isimli yarışmayla ilgili önlemler almaya başladı. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, yapımla ilgili ön incelemenin yapıldığını ve toplumsal ile kültürel değerlere uygun olmayan yapımlara izin verilmeyeceğini belirtti.

Şahin, sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı açıklamada, "Aşk Adası" isimli yapımla ilgili gerekli ön incelemenin yapıldığını ve tanıtım fragmanının ilgili dijital platformda yayınlanmadığını belirtti. Ayrıca, program fragmanının yapımcı firmanın bilgisi dışında yayınlandığının tespit edildiğini ifade etti. Toplumsal ve kültürel değerlerle bağdaşmayan herhangi bir yapımın RTÜK tarafından takip edileceğini vurguladı.

"Aşk Adası" adlı yarışma, dijital platform Gain'de yayınlanacak ve fragmanında "Issız bir adaya düşseniz yanınıza ne alırdınız? Bıcır bıcır sevgili, kocaman bir ev, yüzme havuzu, yaz partileri, sınırsız eğlence? Böyle ada mı olur demeyin, yeteri kadar hayal edersek istediğimiz her şey olur! Biz de sizin için tam olarak böyle bir hayal kurduk ve artık bu hayali yaşayacak şanslı adalılar ile tanışma zamanı..." şeklinde bir tanıtım yapıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şile, 34. Uluslararası Kumaş Kültürü ve Sanatları Festivali'nde yürüyor Hadise, 10 yaş küçük Mert Ayaydın ile ilişki yaşadığı dedikodusunu yalanladı 2023 yılının en çok konuşulan ünlü isimleri belli oldu! Zirvede Dilan Polat var Enkaz üzerinde çekimleri yapılan "Şahsi Meselemiz" filmi Hataylıları kızdırdı: Bu size açık çağrımızdır