Magazin
21 Şubat 2024 ( 8 izlenme )
Reklamlar

Selena dizisi müzikale uyarlanıyor, başrol için Sinem Kobal'a teklif götürüldü

Televizyon tarihine damga vuran Selena dizisinin müzikal olarak uyarlanması için hazırlıkların başladığı bildirildi. Müzikalin başrolü için, dizinin önde gelen yıldızlarından Sinem Kobal'a teklif götürüldü. Ancak henüz iki çocuk annesi Kobal'ın projeyi kabul edip etmeyeceği netlik kazanmış değil.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizinin ilk bölümü 6 yıl önce YouTube'a yüklendiğinde 24 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Bu başarının ardından Selena dizisinin müzikal olarak sahneye uyarlanması için çalışmalara başlandı. Uzun süredir bir proje içinde yer almayan Sinem Kobal'a müzikal için teklif götürüldü. Ancak Kobal'ın bu teklife nasıl bir yanıt vereceği ise hala belirsizliğini koruyor.

Selena dizisinin televizyon ekranlarında 20062009 yılları arasında yayınlanmış, kadrosunda Gökhan Keser, Cansu Demirci, Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Sinan Çalışkanoğlu ve Zuhal Topal gibi isimler yer almıştı.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Apar topar evlenen Ebru Gündeş hamile mi? Söylentiler asılsız çıktı İrem Derici, yeni sevgilisiyle el ele poz verdi Ünlü oryantal Didem Kınalı'nın cep telefonunu alıp kaçan şahıslar kıskıvrak yakalandı Survivor All Star 2024 tanıtımı yayınlandı! İddialı sloganlar fragmana damga vurdu