Yaşam
23 Şubat 2024 ( 3 izlenme )
Reklamlar

Skandal görüntü! Belediye başkan adayına destek için toplanan grup Türk bayraklarını masa örtüsü yaptı

AK Parti tarafından Niğde'nin Hacıabdullah beldesinde aday gösterilen Babaoğlan Altun'un jandarma komutanına yönelik küfürlü ifadeleriyle gündeme gelmesinin ardından, destek vermek amacıyla toplanan bir grup hemşehrisi Türk bayraklarını masa örtüsü olarak kullandı. Altun'a destek için İstanbul Esenler'de bir araya gelen bu grup, Türk bayraklarını masaların üzerine sererek sofra bezi olarak kullandı. Bu durum, toplumda büyük tepkilere yol açtı ve skandal olarak nitelendirildi.

Babaoğlan Altun'un jandarma komutanına yönelik küfür içeren görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından, bu olay da Altun'un adaylığına yönelik tartışmaları daha da alevlendirdi. Destek vermek için toplanan grup, Türk bayrağını ulusal sembol olarak kullanmanın önemini göz ardı ederek, masaların üzerinde bu bayrakları kullanarak fotoğraf çektirdi. Bu durum, kamuoyunda büyük tepkiyle karşılandı ve vatandaşlar arasında derin üzüntü ve rahatsızlık yarattı.

Türk bayrağının milli ve manevi değerlerimiz arasında en önemlilerinden biri olduğu göz önüne alındığında, bu tür bir kullanımın kabul edilemez olduğu açıktır. Altun'a olan destek amacıyla yapılan bu eylemin, ulusal bir sembol olan Türk bayrağını saygısızca kullanması nedeniyle toplumun geniş kesimleri tarafından kınandığı görülmektedir. Bu tür davranışlar, milli değerlerimize saygısızlık olarak nitelendirilmekte ve ciddi bir şekilde eleştirilmektedir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Koca'dan çalışma odasında ölü bulunan Prof. Dr. Gökçen Orhan'la ilgili paylaşım Kral III.Charles Kanser tedavisine başlayan İngiltere'nin geceyi evinde geçiren Başbakan Sunak, "Teşhis erken konulmuştu" dedi. Prostat kanseri: Yeni bir çalışma radyasyon tedavisi dozlarının önemli ölçüde azaltılabileceğini gösteriyor Muhtarın bile haberi yok! Dikmen Mahallesi bir gecede "Sakarya" oldu, vatandaşlar şaşkına döndü