Anasayfa
10 Şubat 2024 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Survivor'da sinir krizi geçiren Acun Ilıcalı, yaşananları anlattı: Tavırlardan dolayı çıldırdım

TV8'de yayınlanan fenomen yarışma Survivor All Star'da kadın yarışmacılar arasındaki tansiyonun bir an olsun düşmediği ortaya çıktı. Konseyde Nagihan, Nefise ve Aleyna arasında çıkan kavgadan sonra sinir krizi geçiren Acun Ilıcalı, yaşananları detaylı bir şekilde anlattı.

Programa katılan Acun Ilıcalı, EserBerfu Yenenler'in sunduğu Cevap Ver Türkiye yarışmasında Survivor'daki sinir krizini de dile getirdi. Ilıcalı, yaşadıkları gerilimlerin kendisini zorladığını belirtirken, "Rahmetli babamın bir lafı vardı, 'rahat battı' diye. Gerçekten Survivor'da bu kadar güzel bir kadro varken bu kadar sorunun olması beni çok rahatsız etti. Tabii ki siz ekranda yüzde 20 ile 25 arası görebildiniz yaşadıklarımızın. Yayıncılık kuralları gereği gösterdiğimiz özenden dolayı yüzde 75'ini yayınlamadık. İki video göstersem şok geçirirsiniz" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Müge Anlı'da akıl almaz olay! 15 yaş küçük sevgilisi tarafından dolandırıldı Her An Büyük Deprem Olabilir… İşte O Açıklamalar.. Ünlü oyuncudan kötü haber geldi.! Gönül Dağı dizisinin hikayesi gerçek mi?