Anasayfa
16 Nisan 2024 ( 29 izlenme )
Reklamlar

Metin Akpınar'ın kızı "Ablamın babası ünlü bir gazeteci" dedi, Uğur Dündar'dan cevap geldi

Ünlü sanatçı Metin Akpınar'ın geçmişte yaşadığı evlilik dışı ilişkiden doğan kızı Duygu Nebioğlu, verdiği son röportajda oldukça dikkat çekici bir açıklamada bulundu. Nebioğlu, "Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim" diyerek magazin gündemini sarsacak bir iddiada bulundu. Bu iddia üzerine, Nebioğlu'nun bahsettiği kişinin ünlü gazeteci Uğur Dündar olduğu ve devam eden bir dava sürecinin olduğu ortaya çıktı.

Duygu Nebioğlu, Sabah gazetesine verdiği röportajda annesinin 6 çocuğu olduğunu belirtti ve 4 kardeşiyle birlikte evlilik dışı ilişkiden doğan çocuklar olduklarını açıkladı. Aynı durumu paylaşan ablasının da babasının ünlü bir isim olduğunu söyleyen Nebioğlu, bu kişinin Uğur Dündar olduğunu ifade etti.

Uğur Dündar ise iddialara karşı sabaha karşı sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, mahkemenin gizlilik kararına titizlikle uyduklarını ve sessiz kaldıklarını belirtti. Ancak karşı tarafın konuşması üzerine konuya net bir cevap verme gereği duyduğunu ifade eden Dündar, Adli Tıp Kurumu'nun yaptığı DNA incelemesinin biyolojik babalık iddiasını reddettiğini ve bu konunun artık kapandığını vurguladı. Bu açıklama ile birlikte, Dündar ve avukatı Murat Ergün'ün konunun kapanmış olduğunu belirttiği kamuoyuna duyurulmuş oldu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dolar ve altın yeni güne yükselişle başladı! İşte piyasalardaki son durum Binbir şifası var, yiyen hastalık görmüyor! Petrol fiyatları son 4 ayda zirve yaptı! Yeni akaryakıt zamları SADECE PATATES KULLANARAK BEYAZ SAÇLARDAN KURTULUN