All News
18 Ocak 2022 ( 7745 izlenme )
Reklamlar

İçini Gören İnanamadı

İçini Gören İnanamadı..

Whitney Leigh Morris tasarımcı ve blogger. Erkek arkadaşı Adam Winkleman ile beraber Los Angeles’ta yaşıyor.Birçok küçük ev genelde ormanlıkların derinliklerinde gizlidir. Ya derme çatmadırlar ya da bakımsız. Los Angeles’taki Venice Beach yakınlarında yer alan bu küçük ev ise bir harika. 1920’lerde garaj olarak yapılmış. Ancak zamanla kullanım amacı değişmiş. Tasarımcı Whitney Leigh Morris, olağanüstü güzellikteki küçük garajı yaşanası en minik yaşam alanına çevirdi. Morris burada erkek arkadaşı Adam Winkleman ve Stanle ile Sophee adındaki iki köpeğiyle yaşıyor. Morris, “Güzel bir hayatımız olması için büyük bir evde yaşamamız gerekmiyor” dedi. O harika küçük evi görmek için okumaya devam edin.

Küçük yapı 1920’lerde inşa edilmiş. Burası aslında büyük bir evin küçük garajıymış. Morris yeteneğini konuşturunca burayı yaşanası bir ev haline getirmiş. İçinde yok mu yok. Yatak odası, oturma odası, mutfak, salon, banyo…L koltuğun hemen arkadasında ise oturma odasından ayrılmış görüntüsü veren mutfak var (Dikkat ederseniz bulaşık makinesi bile var).Yatak odası ise göz alıcı. Hemen baş uçlarında büyük bir kitaplık var. Şimdiye dek gördükleriniz sadece evin içiydi. Los Angeles’ın o harika iklimi sayesinde geceleri dışarısı da en az içerisi kadar güzel gözüküyor.


Sahiplendikleri iki köpek olan Stanlee ve Sophee de onlarla beraber yaşıyor.Hep birlikte 362 m²’lik bir alanda yaşıyorlar. Aslında burası eskiden bir garajdı.

 
L koltuğun hemen arkadasında ise oturma odasından ayrılmış görüntüsü veren mutfak var (Dikkat ederseniz bulaşık makinesi bile var).Yatak odası ise göz alıcı. Hemen baş uçlarında büyük bir kitaplık var. Şimdiye dek gördükleriniz sadece evin içiydi. Los Angeles’ın o harika iklimi sayesinde geceleri dışarısı da en az içerisi kadar güzel gözüküyor. 
Evin dar oluşunu ise iç mimarisinin güzelliği kapatıyor. Morris, eski garaj kapılarını büyük boy aynaları ve duvar aynaları ile değiştirerek evin büyük gözükmesini sağladı. Arkadaşları ziyarete geldiğinde ise akıllı masaları sayesinde oturma odasındaki masayı yemek masasına dönüştürüyorlar.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İçişleri Bakanı Yerlikaya: Sel ve fırtına nedeniyle 9 kişi hayatını kaybetti, 11 denizci ise kayıp HERKES MÜGE ANLI'NIN BAŞLATTIĞI KAMPANYAYI KONUŞUYOR.. Hayatınızda Görüp Göreceğiniz En Garip Aldatma Davası! Bayburt’ta pazar günü kaybolan Melike