Magazin
27 Şubat 2024 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Sema Aydemir Survivor'dan diskalifiye oldu, haberi alan ikizi, Pınar'a resti çekti

Survivor All Star'da, yıldızının bir türlü barışmadığı ve sık sık tartıştığı Pınar'a şiddet uygulayan Sema Aydemir, dün akşam yayınlanan bölümde diskalifiye edildi. Seda, ikizinin diskalifiye edildiğini öğrendiğinde ise duygusal bir tepki vererek "Burada onu yaptı, bunu yaptı, kardeşimi diskalifiye ettirdi. Ben anladım amacı, bundan sonra kafasını kaldırıp benim gözüme dahi bakmasın" diyerek Pınar'a rest çekti.

TV8'de yayınlanan Survivor All Star'ın bu akşamki bölümünde gerilim arttı. Daha önce kavga eden Sema ve Pınar arasındaki gerginlik adada da devam etti ve gece yarısı aralarında bir tartışma yaşandı. Bu tartışma sonucunda Sema, Pınar'a şiddet uyguladı. Acil durum konseyi düzenleyen Acun Ilıcalı, Sema Aydemir'in diskalifiye olduğunu açıkladı. Yarışmanın bugün yayınlanacak olan bölüm fragmanında ise ikizinin diskalifiye olduğunu duyan Mavi takım yarışmacılarından Seda Ocak, Pınar'a rest çekiyor.

Sema'nın diskalifiye edilmesiyle ilgili olarak Acun Ilıcalı, "Olayı defalarca inceledik ve diğer yarışmacılarla da konuştuk. Sonrasında bir karara vardık. Değerlendirme sonucunda, sen bize büyük katkı sağlamış bir yarışmacısın ancak yaşanan olay yarışmanın çizgisini aştı. Bu nedenle, seni Survivor 2024'ten ayırmak zorunda kaldık." şeklinde açıklamada bulundu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Metin Uca'nın Son Vasiyeti: "Küllerimin İstanbul Boğazı'ndan serpilmesini isterdim" Cem Yılmaz, X hesabını abonelik sistemine açtı Özge Özpirinçci'nin babası Kadri Emrah Özpirinçci son yolculuğuna uğurlandı Cem Yılmaz'ın gizemli sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı